TOKARZ

ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY KRZYSZTOF MALESZKA
Powiat olsztyński
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Budownictwo
MIEJSCE PRACY: Dywity, powiat olsztyński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Dobór odpowiednich narzędzi i materiałów.
- Produkcja wyrobów zgodnie z rysunkiem i kartą technologiczną wyrobu.
- Obsługa narzędzi pomiarowych.
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 13.03.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.06.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 30 PLN system wynagrodzenia ze stawką godzinową

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 2

INNE WYMAGANIA:
- Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny.
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w procesie toczenia oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
- Zaangażowanie i dyspozycyjność .
- Dokładność i solidność.

Oferujemy stabilne miejsce pracy w rozwijającej się firmie. Pierwsza umowa zlecenie max 3 m-ce kolejna umowa o pracę. Praca w systemie jednozmianowym 7.00-15.20. Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz wzbogacenia doświadczenia zawodowego. Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach. praca w systemie jednozmianowym 7.00-15.20.