KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
M. Olsztyn
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa systemu księgowego,
- księgowanie dokumentów,
- uzgodnienia i analiza kont księgowych,
- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
- sporządzanie analiz ekonomicznych.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 10.03.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 10.06.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 600 do 5 000 PLN Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)/ średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: biegła obsługa komputera

INNE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 1

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe - ekonomia, rachunkowość, finanse.
- Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, o podatku dochodowym od osób fizycznych i osób prawnych, o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnym.
- Biegła znajomość Excela.
- znajomość analizy ekonomicznej, prawa spółdzielczego
- Mile widziane doświadczenie w księgowości branży zarządzania nieruchomościami.
- Umiejętność pracy w zespole.