PRACOWNIK BIUROWY DS. OBSŁUGI E-COMMERCE

Euro Trade Company s.c. Wojciech Dobrzański, Uljanicki Piotr
Powiat iławski
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Karaś 44A, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Bieżąca obsługa zamówień z platformy Allegro, sklepu internetowego w systemie magazynowo sprzedażowym,
- tworzenie list wysyłkowych,
- wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktury VAT, paragony, korekty faktur),
- współpraca z innymi działami w firmie,
- kontakt z klientem (mailowy i telefoniczny),
- inne związane z e-commerce.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 20.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 do 4 200 PLN + premie indywidualne

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie min. średnie,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych i platformy Allegro,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- dokładność i skrupulatność,
- samodzielność,
- zaangażowanie w wykonywane zadania,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dodatkowym atutem będzie znajomość programów Baselinker, Falcon.

Jesteśmy firmą z 15 letnim doświadczeniem w e-commerce. W związku z prężnym rozwojem działalności poszukujemy kolejnej osoby, która dołączy do naszego zespołu. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. CV z klauzulą należy składać drogą mailową na adres: alina.szmeichel@supreo.pl