TECHNOLOG (BRANŻA KOSMETYCZNA)

JACQUES BATTINI COSMETICS SP.ZO.O.
Powiat iławski
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków (w szczególności perfumy i kosmetyka biała),
- praca laboratoryjna,
- przygotowanie receptur,
- prowadzenie badań oraz prób na produktach

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 20.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 5 500 PLN wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia lub pokrewne

WYMAGANIA DODATKOWE: Znajomość języków angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
- doświadczenie na stanowisku Technologa w firmie kosmetycznej,
- znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego,
- znajomość urządzeń procesowych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.