POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH PIOTR LUBOWIDZKI
Powiat mrągowski
Praca stała
Budownictwo
MIEJSCE PRACY: Mrągowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska, mieszanki mineralno-asfaltowe itp.;
- kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
- rozpościeranie piasku, żwiru, tłucznia i podobnych materiałów;
- wykonywanie prac pomocniczych przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych;
- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu
i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków ręcznych;
- sprzątanie miejsc pracy
- posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 22.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 200 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe