KIEROWNIK ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

GRH Polska
Powiat szczycieński
Praca stała
FMCG
MIEJSCE PRACY: Korpele k. Szczytna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Zarządzanie procesami produkcyjnymi, zakupami, magazynem, logistyką, utrzymaniem ruchu
- Wdrażanie Lean Manufacturing
- Udział w opracowywaniu budżetu, planów produkcji, poziomu zapasów oraz ich realizacja
- Opracowywanie i kaskadowanie KPI dla podległych zespołów
- Optymalizacja kosztów, procesów produkcyjnych, analiza i poprawa wskaźników
- Realizacja projektów rozwojowych, inwestycyjnych i racjonalizatorskich
- Kontrola nad przestrzeganiem BHP i zapisami Zintegrowanego Systemu Zarządzania
- Przygotowywanie sprawozdań i raportów zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami obowiązującymi w spółkach grupy
- Nadzór nad prowadzeniem procesów rekrutacyjnych, pozyskiwaniem firm outsourcingowych i agencji pracy tymczasowej oraz współpraca Działem ds. Płac przy naliczaniu i terminowej wypłacie wynagrodzeń

PRACODAWCA OFERUJE:
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe + premie
- Nienormowany czas pracy
- Samochód służbowy również do celów prywatnych
- Laptop i telefon
- Pakiet medyczny
- Dofinansowanie do szkoleń
- Kartę Multisport
- Ubezpieczenie na życie

WYMAGANIA:
- Praktyczna znajomość systemów Lean oraz KPI
- Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą z branży FMCG
- Znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym
- Język angielski na poziomie min. B1

Zaaplikuj przez poniższy link, a chętnie porozmawiamy o Twojej nowej pracy :)

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).