GŁÓWNY KSIĘGOWY

CEREAL POLSKA SP. Z O.O.
Powiat szczycieński
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Szczytno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- dostosowywanie systemu księgowego do potrzeb działalności firmy;
- odpowiednia modyfikacja polityki rachunkowości;
- weryfikacja, dekretacja oraz księgowanie dokumentów;
- kontrola rozliczania pracowników;
- podtrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi (w tym US, ZUS oraz inne);
- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
- rozliczanie VAT, CIT, PIT oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów.
- Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.06.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 8 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, rachunkowość i finanse

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- Rozliczanie VAT, CIT, PIT oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów ,
- Odpowiednia modyfikacja polityki rachunkowości
- znajomość programu księgowego ENOVA.,
- bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 5

INNE WYMAGANIA: Mile widziane doświadczenie w pracy w programie ENOVA365.