FAKTURZYSTKA

Zakład Mięsny Kawscy Spółka Jawna
Powiat iławski
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Różnowo, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Fakturowanie dokumentów (VAT, RR, WZ),
- referowanie pism administracyjnych i biurowych,
- obsługa klienta, kontrahenta (bezpośrednia i telefoniczna),
- obsługa recepcji,
- obsługa dokumentacji z ARiMR.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 12.05.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN w zależności od umiejętności

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- Praca w systemie zmianowym w godz. 7:00-15:00 - 2 tygodnie oraz 19:00-3:00 - 2 tygodnie.
- Otwartość i komunikatywność połączone z wysoką kulturą osobistą,
- silna motywacja do realizacji wyznaczonych zadań.

PRACODAWCA OFERUJE:
- mowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.