PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

LAURENTIUS FUNDACJA
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie kasy fiskalnej i gotówkowej.
- Realizacja wpłat i wypłat gotówkowych.
- Wprowadzanie danych do przelewów do systemu bankowego, sprawdzanie fktur pod względem formalnym.
- Opisywanie faktur.
- Obsługa interesantów i gości.
- Wprowadzanie mieszkańca do domu opieki. Kompletowanie dokumentów mieszkańca.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.09.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 PLN Pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesiące

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/rachunkowość/ średnie branżowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia, rachunkowość