PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM

InJobs.pl Sp. z o.o.
Powiat mrągowski
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Mrągowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Księgowanie faktur,
- przygotowywanie raportów,
- wprowadzanie danych do systemu,
- kontakt telefoniczny lub mailowy z klientem,
- kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem rachunkowym w Niemczech,
- wykonywanie bieżących czynności administracyjno-biurowych w dziale

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 03.07.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 5 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie ogólnokształcące
- Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: dobra obsługa komputera (pakiet MS Office-Word, Excel, poczta elektroniczna)

INNE WYMAGANIA: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany