MECHANIK SAMOCHODOWY

RTS sp. z o.o.
Powiat elbląski
Praca stała
Motoryzacja
MIEJSCE [RACY: Kazimierzowo, powiat elbląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: naprawa i diagnostyka pojazdów samochodowych w Autoryzowanym Serwisie.

PRACODAWCA OFERUJE:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
- udział w szkoleniach technicznych,
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej.

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3500 zł - 5000 zł netto do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.06.2023

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mechaniczne

UMIEJĘTNOŚCI I UPRANWIENIA: Prawo jazdy kat. B

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie średnie zawodowe, mechaniczne

INNE WYMAGANIA:
- Ukończona szkoła zawodowa lub technikum o profilu mechanik/elektromechanik samochodowy
- Prawo jazdy kat. B
- Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki pojazdów,
- znajomość budowy samochodów
- Umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność,
- samodzielność
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w warsztatach samochodowych
- Chęć pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu napraw pojazdów w Autoryzowanym Serwisie.