SAMODZIELNY REFERENT

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Praca administracyjno-biurowa związana z realizacją procesu budowlanego na etapie dokumentacyjnym.
- Sporządzanie notatek, protokołów ze spotkań i posiedzeń.
- Koordynacja zadań będących na etapie dokumentacyjnym.
- Wyjazdy w miejsce planowanych inwestycji.
- Przygotowanie wniosków w sprawie aneksowania umów. Rozliczanie zadań.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.08.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 4000,00 + dodatek stażowy, Docelowo umowa na czas nieokreślony

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie branżowe/ wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: biegła obsługa komputera MS Office

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 4

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie / wyższe - mile widziane budownictwo lub pokrewne.
- Doświadczenie zawodowe wykształcenie średnie 4 lata, wykształcenie wyższe 2 lata.
- Umiejętność analitycznego myślenia, praca w zespole, bardzo dobra organizacja pracy