SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

POLAMP SP. Z O.O.
Powiat giżycki
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Giżycko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Utrzymywanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami w kraju i za granicą.
- Pracodawca oferuje możliwość rozwoju, szkolenia zgodnie z zajmowanym stanowiskiem oraz niezbędne narzędzia pracy.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 600 PLN Praca w godzinach 07.00-15.00, Umowa na czas określony (kolejna umowa na czas nieokreślony)

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Doświadczenie zawodowe: mile widziane
- Umiejętności: sprawne posługiwanie się pakietem Office,
- mile widziana znajomość programów ERP,
- samodzielność, komunikatywność
- Język obcy: komunikatywnie jęz. angielski,
- mile widziany również wybrany z grupy: włoski, francuski, rosyjski