PROJEKTANT MEBLI

CZAPLA I SPÓŁKA S.C.
M. Olsztyn
Praca stała
Przemysł
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Rozmowa z klientem,
- analiza istniejącej dokumentacji technicznej, pomiary i inwentaryzacji.
- Wykonanie projektu mebli i dobór wyposażenia do pomieszczeń z uwzględnieniem specyfiki ich użytkowania, estetyki i ergonomii.
- Wizualizacja, wycena oraz uzyskanie akceptacji klienta.
- Nadzór autorski nad realizacją projektu.
- Godz. pracy 8-16.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 06.06.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 500 PLN Wysokość wynagrodzenia miesięczny plus prowizja. Umowa o pracę od zaraz na czas nieokreślony.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie branżowe, kierunek: projektant wnętrz

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa AutoCad

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 2

INNE WYMAGANIA:
- Umiejętności- kompleksowe projektowanie mebli do wnętrz różnego przeznaczenia (mieszkaniowe, biurowe, sklepowe, hotelowe idt).
- Znajomość programów wspomagających projektowanie:AUTOCAD, PRO 100.
- Umiejętność projektowania koncepcyjnego oraz tworzenie rysunków wykonywczych.
- Umiejętność kreatywnej, samodzielnej pracy i w grupie.
- Znajomość materiałów i akcesoriów do produkcji mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.
- Nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień.
- Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta.