KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Jerzy Salitra Gospodarstwo Rolne Rudłowo
Powiat braniewski
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Rudłowo, powiat braniewski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Dbanie o powierzony sprzęt ,
- wykonywanie prac polowych ciągnikiem rolniczym z maszynami towarzyszącymi,
- prace porządkowe i pomocnicze przy maszynach.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 7 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze branżowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. T

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 1

INNE WYMAGANIA:
- efektywne zarządzanie czasem,
- łatwość przyswajania wiedzy,
- sumienność,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność
- Prawo jazdy umożliwiające pracę ciągnikiem rolniczym : kat T lub kat B + E ,
- mile widziane uprawnienia ładowarka teleskopowa
- Doświadczenie w obsłudze nowoczesnych maszyn rolniczych,
- umiejętność pracy ciągnikiem z maszynami rolniczymi,