SPRZEDAWCA - LADA TRADYCYJNA

Jeronimo Martins Polska S.A.
M. Olsztyn
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Olsztyn, ul. Pstrowskiego 26- Olsztyn, ul. Okrzei 8 - Olsztyn, ul. Jeżynowa 1B - Dywity

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Profesjonalna obsługa klienta przy ladzie mięsnej.
- Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
- Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
- Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
- Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie.
- godziny pracy 6-14:30; 14-22:30

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.12.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3490 + 450 premia + 270 premia

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - miesiące: 3

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie - zasadnicze zawodowe mile widziane handlowe.
- Doświadczenie zawodowe min 3 miesiące
- Preferowane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej.
- Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.