GŁÓWNY KSIĘGOWY

PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH
M. Olsztyn
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, polegające zwłaszcza na zorganizowaniu sporządzania, przyjmowania, obiegu, archiwowania i kontroli dokumentów w sposób zapewniający: właściwy przebieg operacji gospodarczych, ochronę mienia będącego w posiadaniu jednostki, sporządzanie kalkulacji wyników kosztów wykonywanych zadań oraz sprawozdawczości finansowej, bieżącym i prawidłowym prowadzeniu księgowości oraz sporządzaniu kalkulacji wynikowej kosztów wykonywanych zadań i sprawozdawczości finansowej w sposób umożliwiający: terminowe przekazywanie rzetelnych informacji finansowych, ochronę mienia będącego w posiadaniu jednostki oraz terminowe i prawidłowe rozliczanie osób majątkowo odpowiedzialnych za to mienie.
- godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 8 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem - lata: 3

INNE WYMAGANIA:
- Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
- Brak prawomocnych wyroków za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe.
- Ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe

Sposób aplikowania bezpośrednio do pracodawcy