Szukasz pracy?
U nas znajdziesz najlepsze oferty z regionu
Dodaj ofertę pracy

FIZJOTERAPEUTA

Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku
Powiat elbląski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Tolkmicko, powiat elbląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie zleceń lekarskich w zakresie rehabilitacji i usprawniania leczniczego uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.
- Czynne uczestnictwo w konsultacjach medycznych uczestników.
- Prowadzenie i bieżące uaktualnianie wymaganej dokumentacji uczestników Warsztatu.
- Ustalanie wraz z innymi członkami zespołu terapeutów planu terapii i kontrola przebiegu programu usprawniania.
- Dokonywanie systematycznych ocen postępów prowadzonego usprawniania ruchowego.
- Współdecydowanie w razie potrzeby o doborze sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych dla uczestników Warsztatu.
- Udzielanie instruktażu pracownikom Warsztatu w zakresie kierunków prowadzonej terapii i rehabilitacji.
- Udział w pracach Rady Programowej.
- Udział w planowaniu i organizacji szkoleń zawodowych dla pracowników Warsztatu.
- Jedna zmiana 07:30- 15:30 od poniedziałku do piątku

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 4500 zł brutto+ dodatek stażowy

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z uprawnieniami do wykonywania zawodu fizjoterapeuta lub średnie
- dyplom i uprawnienia w zawodzie fizjoterapeuta
Opublikowano: 18-09-2023 | ID: 3215