TECHNIK

Jednostka Wojskowa nr 2039
Powiat lidzbarski
Praca stała
IT, nowe technologie
MIEJSCE PRACY: Lidzbark Warmiński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zapewnienie dostępu do sieci MILNET-1,
- umieszczanie na portalu www aktualnych informacji,
- zakładanie skrzynek pocztowych,
- instalowanie urządzeń peryferyjnych,
- rozwiązywanie problemów technicznych,
- umiejętność podstawowej oceny niesprawności sprzętu informatycznego,
- umiejętność instalacji, reinstalcji, konfiguracji oprogramowania oraz systemów komputerowych,
- konserwacja sprzętu łączności, opracowywanie obowiązujących sprawozdań, planów i meldunków,
- szkolenie użytkowników systemu i sieci teleinformatycznych z zakresu procedur bezpiecznej eksploatacji

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.08.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 200 PLN +13% premii

WYMAGANIA KONIECZNE:
- wykształcenie średnie zawodowe, informatyczne
- zawód: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 3)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- znajomość systemu elektronicznego obiegu dokumentów
- administrowanie siecią komputerową,
- znajomość systemów operacyjnych,
- obsługa i konfigurowanie sprzętu serwerowego,
- naprawa, serwis komputerów

INNE WYMAGANIA:
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w stresie,
- umiejętność pracy po presją czasu,
- komunikatywność

WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), informatyczne