MASZYNISTA URZĄDZEŃ GOSPODARKI WODNEJ

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
M. Olsztyn
Praca stała
Przemysł
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stacji uzdatniania wody,
- podejmowanie działań zapewniających utrzymanie właściwych parametrów pracy urządzeń zgodnie z DTR
- zagwarantowanie ciągłości przygotowanie wody technologicznej o określonych parametrach
- zagwarantowanie wydajności produkcji w celu zabezpieczenia uzupełnienia miejskiej sieci ciepłowniczej
- dokonywanie odczytów wskazań z urządzeń, weryfikacja, rejestrowanie zmian.
- obsługa instalacji odgazowania próżniowego
- obsługa i konserwacja urządzeń układu oczyszczania kondensatu w Ciepłowni BIO
- wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów bieżących urządzeń zainstalowanych w stacji uzdatniania wody.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny, Godziny pracy 7-15

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.06.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.08.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 253 do 4 794 PLN, pierwsza umowa na okres próbny

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie zasadnicze zawodowe, techniczne

INNE WYMAGANIA:
- doświadczenie zawodowe 1 rok na podobnym stanowisku
- dodatkowym atutem będzie: wykształcenie średnie o profilu chemicznym,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolności organizacyjne,
- dyspozycyjność, komunikatywność.