INFORMATYK

SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.
Powiat iławski
Praca stała
IT, nowe technologie
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie użytkowników od strony informatycznej,
- instalacja i aktualizacja oprogramowania oraz systemów operacyjnych Windows,
- monitorowanie sieci pod kątem bezpieczeństwa,
- administrowanie siecią komputerową oraz siecią monitoringu,
- administrowanie komputerami z systemem Windows,
- nadzór nad eksploatacją sprzętu komputerowego,
- tworzenie kopii bezpieczeństwa

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 24.05.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 500 do 3 500 PLN

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju,
- bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy,
- samodzielność w realizacji obowiązków
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,
- pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- Znajomość systemów operacyjnych i sieciowych Microsoft,
- znajomość i doświadczenie w tworzeniu sieci LAN.
- Znajomość aplikacji biurowych MS Office
- Dobra organizacja czasu pracy, systematyczność, terminowość.
- Skrupulatność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, komunikatywność.

Sposób aplikacji: CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres: SZYNAKA MEBLE Sp. z o.o. ul. Ostródzka 54 14-200 Iława lub rekrutacja.logistic@szynaka.pl