PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CENTRO-BUD" Stanisław Wlazło
Powiat iławski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Fijewo, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja planów sprzedażowych,
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy,
- monitorowanie potrzeb potencjalnych Klientów,
- analiza rynku oraz konkurencji,
- udział w prezentacjach i wydarzeniach branżowych

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.06.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 + prowizja

UMIEJĘTNOŚCI I URAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- chęć nauki branży budowlanej (mile widziane doświadczenie),
- umiejętność pracy z ludźmi,
- znajomość pakietu ms office,
- nastawienie na sukces,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność samodzielnego wyznaczania sobie celów oraz ich realizacja.

To oferujemy służbowe auto, służbowy telefon, stabilne zatrudnienie, pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość rozwoju kompetencji w zakresie technik sprzedaży i negocjacji z Klientem. Kontakt e-mail: robert.centrobud@gmail.com