ASYSTENT/ASYSTENTKA DZIAŁU HR

GHT sp. z o. o.
Powiat iławski
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa administracyjna procesów zatrudniania,
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w systemie nexo,
- ewidencjonowanie absencji pracowniczych,
- pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń pracowników

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 08.06.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 183,74 do 3 965,68 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA DODATKOWE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie lub wyższe,
- znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
- doświadczenie zawodowe min. 1 rok,
- znajomość języka angielskiego (B1).

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- wysokie rabaty na produkty i usługi grupy Tiffi,
- prywatne ubezpieczenie

Kontakt e-mail: ab@tiffi.com lub aplikacja poprzez link: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ka-dzialu-hr-ilawa,oferta,1001854753?sort=0&s=e753f3c2&searchId=4a058490-e63a-11ec-8f5f-a31ef56ae9f6