ASYSTENT W DZIALE EDUKACJI, PROMOCJI I WYDAWNICTW

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Marketing i reklama
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- współpraca z działami w zakresie działań i wydarzeń promocyjnych, działalność wystawiennicza i naukowa.
- prowadzenie autorskich zajęć warsztatowych.
- prowadzenie i realizacja imprez organizowanych przez Muzeum.
- oprowadzanie grup turystycznych.
- opracowywanie programów specjalnych dla zwiedzających.
- opracowywanie scenariuszy i prowadzenie zajęć muzealnych dla dzieci i młodzieży.
- wspópraca z mediami.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.07.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN + dodatek stażowy

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: historia sztuki

WYMAGANIA POŻĄDANE: znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe historia sztuki, muzealnictwo, historia, pedagogika, kierunki artystyczne
- obsługa komputera
- znajomość języka angielskiego B 2
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w muzeach