PRACOWNIK DO OBSŁUGI GABINETU MEDYCZNEGO

Vitberg Bis Beata Chmielewska
Powiat ostródzki
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa pacjenta,
- obsługa urządzeń biurowych i medycznych
- utrzymanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego stanowiska recepcji, sali zabiegowej,
- edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki zdrowia
- zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy
- realizacja planów sprzedażowych

RODZAJ UMOWY: :Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 22.06.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 010 PLN + premia

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie: średnie zawodowe/ średnie ogólnokształcące

WYMAGANIA DODATKOWE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), medyczne

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- min. wykształcenie wyższe - magisterskie w kierunku rehabilitacja, fizjoterapia lub średnie w kierunku - pielęgniarstwo, farmacja, rehabilitacja,
- otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- zaangażowanie w pracę,
- dyspozycyjność, cierpliwość i empatia.

PRACODAWCA OFERUJE:
- umowę o pracę,
- płacę zasadniczą połączoną z atrakcyjnym systemem premiowym adekwatnym do uzyskanych wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego, szereg szkoleń ogólnopolskich przygotowujących do wykonywania zawodu

Kontakt email: pasja9@op.pl