MECHANIK SAMOCHODOWY

Grupa Zdunek
M. Olsztyn
Praca stała
Motoryzacja
Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych,
- przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów,
- wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów,
- składowanie i opisywanie części gwarancyjnych.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w zawodzie mechanika,
- zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwijania umiejętności zawodowych,
- dobra organizacja pracy własnej oraz sumienności,
- prawo jazdy kat. B.

PRACODAWCA ZAPEWNIA:
- umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
- możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
- pracę w młodym i profesjonalnym zespole, w firmie, o stabilnej pozycji na rynku,
- niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- szkolenia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- bardzo dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem linku:

Dziękujemy za złożone aplikacje. Informujemy, że zapoznamy się z każdą z nich, jednak skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.