SPRZEDAWCA - KASJER

"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Dobrym Mieście
Powiat bartoszycki
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Kandyty, powiat bartoszycki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa klienta,
- obsługa kasy fiskalnej,
- wykładanie towarów.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 18.07.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 17.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN Wynagrodzenie minimalne plus premia uznaniowa. Umowa o prace na okres próbny. Praca na dwie zmiany w godz. 6:00 - 19:00

WYMAGANIA KONIECZNE:
- wykształcenie średnie ogólnokształcące/ zasadnicze zawodowe
- znajomość języków: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

INNE WYMAGANIA:
- doświadczenie na oferowanym stanowisku
- pracodawca wyraża chęć zatrudnienia kandydatów z Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego w mowie i piśmie