SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Inter Land Spółka z o.o. Sp.K.
M. Olsztyn
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w programie finansowo-księgowym,
- analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych,
- sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP,
- przygotowywanie danych do deklaracji VAT i CIT,
- sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby kadry kierowniczej,
- współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
- ścisła współpraca z Główną Księgową
- godziny pracy: 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA; 15.07.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 14.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 6 000 PLN Wynagrodzenie zasadnicze +premia uznaniowa.
Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony.

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

INNE WYMAGANIA:
- staż pracy ogółem - lata: 3
- wymagana znajomość obsługi programu word i excel