SPECJALISTA W DZIALE SPRAW PRACOWNICZYCH

"Społem" PSS w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Naliczanie wynagrodzeń,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON oraz GUS,
- rozliczanie z ZUS i US.
- godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 18.07.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 18.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 900 do 4 100 PLN Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas określony.

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)/ średnie ogólnokształcące

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- staż pracy ogółem: lata: 3
- Wykształcenie średnie lub wyższe
- minimum 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi platformy ePUE, systemu Płatnik,
- znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, zasad naliczania wynagrodzeń w dwuzmianowym systemie czasu pracy