PRACOWNIK BIUROWY

Centrum Usług Wspólnych
Powiat działdowski
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Lidzbark, powiat działdowski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Naliczanie jednorazowego dodatku dla nauczycieli,
- sporządzanie list wypłat,
- rozliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych,
- sporządzanie RP7,
- zgłaszanie i wyrejestrowywanie do ZUS,
- potrącenia komornicze
(Nabór w formie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze- dokumenty do wglądu w CUW. Termin składania dokumentów do 27.07.2022)

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.09.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: kadry i płace

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 1
- Doświadczenie związane z obsługa finansową nauczycieli, pracowników administracji i obsługi