TERAPEUTA ZAJĘCIOWY PRACOWNI CERAMICZNEJ

Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie
Powiat kętrzyński
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Kętrzyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Organizowanie i prowadzenie treningów umiejętności społecznych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych w pracowni ceramicznej.
- Planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanej do stanu zdrowia, potrzeb i zainteresowań osoby wspieranej,
- prowadzenie działań zmierzających do integracji społecznej i zawodowej,
- wspomaganie uczestników w komunikacji z otoczeniem, pobudzanie aktywności uczestników ,
- monitorowanie przebiegu terapii zajęciowej,
- systematyczne uzupełnianie obowiązującej dokumentacji,

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 600 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- kreatywność,dyspozycyjność

INNE WYMAGANIA:
- umiejętności artystyczne – szczególnie mile widziane umiejętności pracy w glinie
- umiejętność sprawnej organizacji pracy,
- kreatywność,
- umiejętność planowania i realizacji indywidualnej i grupowej terapii zajęciowej