FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Powiat iławski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Iława, INSTYTUT ZDROWIA I URODY YASUMI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży,
- sprzedaż produktów firmowych,
- obsługa recepcji i programu do obsługi klienta/ versum/booksy/.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

ZMIANOWOŚĆ: dwie zmiany

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN w zależności od umiejętności i doświadczenia

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe,
- umiejętność wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
- dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista,
- umiejętności sprzedażowe,
- wykazywanie postawy otwartej na klienta

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń, przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w dynamicznym zespole, dużą samodzielność działania, stabilne warunki zatrudnienia pracę w Instytucie pod szyldem znanej i prestiżowej marki. Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy.

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres e-mail: yasumi.ilawa@gmail.com (proszę wskazać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja) w terminie do 30.09.2022