KIEROWNIK LITERACKI

Olsztyński Teatr Lalek w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Marketing i reklama
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zadań z zakresu praw autorskich.
- Współpraca z Dyrektorem, Reżyserami, osobami współpracującymi z Teatrem oraz działami Teatru (m. in. z Biurem Obsługi Widza).
- Realizacja zadań związanych z reklamą Teatru w mediach.
- Tworzenie, rozwijanie oraz współrealizacja strategii pozyskiwania dodatkowych środków na realizację projektów artystycznych, społecznych i kulturalnych.
- Ocena literacka materiałów, które dotyczą wszelkiej działalności artystycznej Olsztyńskiego Teatru Lalek.
- Prowadzenie archiwum materiałów dokumentujących bieżącą działalność Olsztyńskiego Teatru Lalek.
- Godziny pracy 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 16.09.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 16.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek stażowy

WYMAGANIA KONIECZNE:
- wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
- Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Obsługa komputera

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe;
- doświadczenie pracy w Teatrze;
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym;
- lekkie pióro;
- dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań;
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
- skrupulatność, systematyczność i wysoki stopień zorganizowania;
- dobra znajomość obsługi komputera;
- pełna dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Olsztyńskiego Teatru Lalek (ul. Głowackiego 17). Aplikacje przyjmujemy do 12 września 2022 r.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Olsztyński Teatr Lalek z siedzibą przy Głowackiego 17 w Olsztynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).