PRACOWNIK W DZIALE HANDLU I MARKETINGU

"Społem" PSS w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Marketing i reklama
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Współpraca przy wydawnictwach marketingowych, konkursach, akcjach promocyjnych i wizerunkowych.
- Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych, prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych oraz strony internetowej.
- Tworzenie treści i grafik na potrzeby social mediów, sporządzanie informacji i materiałów medialnych,
- komunikacja z klientem
- budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami,
- monitorowanie i analiza trendów branżowych i aktywności konkurencji,
- tworzenie treści do różnych kanałów komunikacji,
- monitorowanie efektywności kampanii promocyjnych.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 29.09.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 4 100 PLN Pierwsza umowa na okres próbny

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: marketing, reklama

UMIEJĘTNOSCI I UPAWNIENIA: Obsługa programu Corel

INNE WYMAGANIA:
- Mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii promocyjnych lub w branży marketingowej.
- Znajomość narzędzi marketingowych,
- znajomość funkcji kanałów społecznościowych,
- komunikatywność, samodzielność, kreatywność w działaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy.