STOLARZ

Model-Art Sp.Z.O.O
Powiat ostródzki
Praca stała
Przemysł
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie mebli do łodzi motorowych,
- obsługa maszyn stolarskich,
- wykonywanie elementów drewnianych według dokumentacji technicznej,
- zabudowa pokładów,
- prace wykończeniowe.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 11.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 960 PLN + premia miesięczna

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe, techniczne
- Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne, preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne,
- minimum roczne doświadczenie w branży stolarskiej,
- umiejętność czytania rysunku technicznego i pracy na jego podstawie,
- umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym, nastawionym na szybkość przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości,
- mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- stabilne warunki zatrudnienia.