KONSERWATOR SZKOŁY

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostródzie
Powiat ostródzki
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- uzgadnianie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
- uzgadnianie dokumentacji projektowej pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych dotyczących (budowy, przebudowy oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych; nowych materiałów i procesów technologicznych przed ich zastosowaniem w produkcji lub budownictwie),
- uczestniczenie w dopuszczaniu do użytku obiektów budowlanych,
- przeprowadzanie kontroli obiektów w trakcie realizacji,
- wydawanie opinii na wniosek organu samorządowego w sprawie konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięć oraz ewentualne określenie zakresu raportu dla planowanych przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko,
- uzgadnianie warunków realizacji przedsięwzięć mogących znacząco oddziływać na środowisko na etapie poprzedzającym wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz decyzji o pozwoleniu na budowę przez właściwy organ,
- współdziałanie z organami nadzoru budowlanego oraz administracji rządowej i samorządowej, szczególnie w zakresie zagadnień związanych z ochroną środowiska naturalnego, zdrowiem i życiem ludzi,
- wykonywanie innych zadań wynikających z przepisów szczególnych.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę w zastępstwie

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO:
- wynagrodzenie od 5000 zł w zależności od wykształcenia
- Praca w godzinach 07:30 - 15:05

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- obsługa programów komputerowych WORD, EXCEL,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 1
- Wykształcenie wyższe: architekt, urbanista, budownictwo lądowe, specjalista w zakresie inżynierii środowiskowej, sanitarnej, ochrona środowiska, kształtowanie krajobrazu itp
- asertywność
- umiejętność pracy w zespole

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie do godziny 15:00 do 21.10.2022r.