GŁÓWNY KSIĘGOWY

ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K.
M. Olsztyn
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP),
- odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
- odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami,
- rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
- prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
- kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
- nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
- godziny pracy 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 6 850 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

INNE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6
- Wykształcenie - wyższe, minimum średnie-techniczne, kierunek - Ekonomia.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, w Dziale Księgowym minimum 6 m-cy pracy,
- znajomość programu enova.
- Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
- znajomość księgowości i rozwiązywania problemów,
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjność.
- Znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiającą komunikację