GŁÓWNA KSIĘGOWA

Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie
Powiat ostródzki
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zgodnie ze stanowiskiem

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 do 5 800 PLN plus dodatki: premia uznaniowa, dodatek funkcyjny, dodatek za wysługę lat

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)/ średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa pakietu MS OFFICE, odpowiedzialność, komunikatywność, bardzo wysoka kultura osobista, Obsługa programu płatnik

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie zgodnie z art. 54 ust. 2 ustawy o finansach publicznych.
- Doświadczenie zawodowe - co najmniej 3 lata pracy w księgowości.
- Znajomość zasad księgowości budżetowej, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej jednostek budżetowych i dyscypliny finansów publicznych.
- Znajomość i obsługa programów firmy ZETO - PUIMA moduł FK, Faktury i Płace.
- Posiada ogólną znajomość zasad finansowania zadań oświatowych.
- Posiada umiejętność sporządzania analiz danych statystycznych.
- Dyskrecja, konsekwencja w realizowaniu zadań, dokładność, sumienność, rzetelność, terminowość, umiejętność korzystania z przepisów prawa, nieposzlakowana opinia.