TECHNOLOG

RADEX POLAND sp. z o.o. sp. k.
Powiat iławski
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej do produkcji,
- opracowywanie i zarządzanie dokumentacją procesową ( instrukcje technologiczne ),
- wdrażanie i nadzorowanie procesów technologicznych,
- bieżąca kontrola procesu produkcyjnego,
- analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 21.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 5 400 do 5 500 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe, techniczne

WYMAGANIA DODATKOWE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), techniczne

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie techniczne,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność obsługi programu AutoCad,
- umiejętność projektowania procesów technologicznych,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu obsługi programów komputerowych,
- kreatywność,
- analityczne myślenie i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji.