MAGAZYNIER - KIEROWCA KAT. B

Spółdzielnia Mleczarska "MLEKOVITA" Oddz. w Lubawie
Powiat iławski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Transport i logistyka
MIEJSCE PRACY: Lubawa, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prace magazynowe,
- załadunek towarów i rozładunek u klienta,
- kierowca - wyjazdy na lotnisko, Warszawa
- dostawa towarów do klientów indywidualnych autem do 3,5T,
- kompletacja zamówień w magazynie,
- dbanie o porządek w powierzonym stanowisku pracy,

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 500 do 4 500 PLN

PRACODAWCA OFERUJE:
- Zatrudnienie wstępne na umowę zlecenie, kolejne na podstawie umowy o pracę,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia + dodatki,
- dodatkowe benefity ( grupowe ubezpieczenie na życie),
- programy pracownicze (nagrody, wczasy pod gruszą, 13-te wynagrodzenie),
- dodatki za staż pracy,
- wysokie standardy BHP.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie podstawowe

UMIEJETNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- Prawo jazdy kat. B
- Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

INNE WYMAGANIA:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
- uprawnienia do kierowania autem - obowiązkowe,
- chęci do pracy,
- badania sanitarno-epidemiologiczne - mile widziane,
- gotowości i zdolności do pracy,
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków, przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy.