INSPEKTOR DS. INWESTYCJI

Polski Związek Działkowców - Okręg Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wdrażanie polityki inwestycyjnej Związku w rodzinnych ogrodach działkowych.
- Współpraca z zarządami rodzinnych ogrodów działkowych w zakresie modernizacji, remontów i inwestycji ogólnoogrodowej infrastruktury.
- Pomoc zarządom ROD na każdym etapie realizacji inwestycji: Oprcowanie wniosku na własne zebranie; planowanie i projektowanie zadań; kosztorysowanie; pozyskanie wymaganych zezwoleń, pozwoleń, zgłoszeń; wybór/wyłonienie wykonawcy, pomoc w przygotowaniu przetargu, zawarcie umowy z wykonawcą, w tym opiniowanie umów o roboty; realizacja zadań; dobór inspektorów nadzoru robót; odbiór zadania, uzyskanie stosownej dokumentacji powykonawczej; rozliczenie zadania i przyjęcie go na stan majątku PZD.
- Sporządzanie planu inwestycji i remontów Okręgu.
- Sporządzanie sprawozdań z planu oraz z realizacji inwestycji i remontów w ROD.
- Współpraca z komisją ds. inwestycji w ramach rozpatrywania wniosków o dotację dla ROD.
- godziny pracy 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.01.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTO: 4 000 PLN pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo, architektura, urbanistyka

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Obsługa komputera

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- rok doświadczenia w zawodzie
- mile widziane uprawnienia budowlane
- Dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel,
- Znajomość przepisów prawa budowlanego.
- Znajomość ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych.
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, terminowość, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenie, zdolność szybkiego uczenia się.
- Umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi.