Asystent/ka Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp. k.
M. Olsztyn
Praca stała
Budownictwo
Twój zakres obowiązków
- Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej - zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym
- Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
- Opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia
- Ulepszanie istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień
- Kontakt z klientem podczas realizacji prac projektowych
- Opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo – także studentów ostatniego roku)
- Mile widziana znajomość programu Dlubal RFEM lub Tekla Structures
- Znajomość programów CAD
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Dyspozycyjność, dokładność
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B

To oferujemy
- Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
- Umowę o pracę
- Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
- Szkolenia
- Pracę przy ciekawych projektach
- Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego
- Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego
- Nowoczesne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy
- Program rekomendacji pracowników