INTENDENT

Miejskie Przedszkole "BAJKA"
Powiat ełcki
Praca stała
Gastronomia, Spożywcza
MIEJSCE PRACY: Ełk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zamawianie produktów żywieniowych,
- układanie jadłospisów zgodnie z kalorycznościowymi normami żywienia,
- tworzenie sprawozdań dotyczących wydawanych posiłków i nadzór nad prawidłowym ich sporządzaniem,
- kontrola sanitarna w zakresie żywienia.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 110 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie zawodowe, gastronomiczne
- Zawód: Intendent (wymagany staż - lata: 3)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- kurs HACCP,
- umiejętność obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), gastronomiczne

INNE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 3
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz w branży handlowej,
- komunikatywność,
- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
- nieposzlakowana opinia.