OPIEKUN MEDYCZNY

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Sprawowanie bezpośredniej opieki nad pacjentem na oddziale;
- Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych osoby chorej i niesamodzielnej o różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku;
- Pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokajaniu podstawowych potrzeb biologicznych;
- Pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w podtrzymywaniu aktywności społecznej;
- Aktywizowanie osoby chorej i niesamodzielnej do zwiększania samodzielności życiowej;
- Zapewnienie osobie chorej i niesamodzielnej bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego;
- Zapewnienie osobie chorej i niesamodzielnej higienicznych warunków otoczenia;
- Wykonywanie zabiegów higienicznych;
- Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia;
- godziny pracy: 7-19

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.04.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 870 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie pomaturalne/policealne

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: kwalifikacja opiekun medyczny