SPRZĄTACZKA

Piekarnia WARMIŃSKA M .Ławrukajtis-Klimkowska, M. Ławrukajtis s.j.
Powiat braniewski
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Braniewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie czynności obsługi powierzonych urządzeń i narzędzi,
- wykonywanie prac porządkowo-czynnościowych w obiektach, pomieszczeniach i przyległym do nich terenie zakładu pracy,
- czynności związane z myciem, zamiataniem, odkurzaniem przy użyciu narzędzi i środków porządkowych udostępnianych przez zakład,
- pielęgnacja roślin stanowiących wyposażenie pomieszczeń zakładu,
- utrzymanie czystości przez systematyczne usuwanie płynów, śmieci i odpadów przy każdorazowym sprzątaniu przydzielonych pomieszczeń, rejonów,
- opróżnianie koszy z odpadami, zbędnych papierów bezpośrednio po zakończeniu pracy i usuwanie tych odpadów do zasobników poza terenem sprzątanych pomieszczeń,
- składowanie w ustalonych pomieszczeniach sprzętu do sprzątania, środków czyszczących,
- wygaszanie świateł, wyłączanie pozostawionych przez pracowników urządzeń,
- przeglądanie pomieszczeń, rejonu pracy, zamknięcie po zakończeniu sprzątania i pozostawienie kluczy w wyznaczonym miejscu

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe