PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO -BIUROWYCH

STYBOWSKI Zakład Stolarski Jacek Stybowski
Powiat iławski
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Wikielec, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa administracyjna biura,
- zarządzanie dokumentami w firmie,
- nadzór nad obiegiem dokumentów, korespondencji, prawidłową archiwizacją i przechowaniem dokumentacji,
- wystawianie faktur sprzedażowych,
- prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- rozliczanie ewidencji czasu pracy - urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,
- kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń BHP i badań lekarskich,
- prowadzenie kontroli nad samochodami firmowymi,
- kontakt telefoniczny i mailowy z firmami zewnętrznymi,
- inne zadania zgodnie ze wskazówkami przełożonych,
- dbałość o ogólny wizerunek firmy

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 950 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok - koniecznie,
- dobra obsługa MS Office oraz programu sprzedażowego.