STAŻYSTA W OBSZARZE PRODUKCJI, TECHNOLOGII I KONTROLI JAKOŚCI

Animex Foods Sp. z o. o. Oddział w Morlinach
Powiat ostródzki
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Morliny, powiat ostródzki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- udział we wszystkich etapach procesu produkcyjnego
- udział w kontroli procesów produkcyjnych związanej z przyjęciem surowca i półfabrykatów
- ocena dostaw zgodnie ze specyfikacją produktów
- udział w kontrolach procesów mycia i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych
- uczestnictwo przy przyjmowaniu i rozpatrywaniu reklamacji
- udział w tworzeniu i realizacji procesów technologii, zakupów,
- poznanie procesów z obszaru techniki, inwestycji, planowania produkcji itp.
- Godziny pracy: 06:00 - 22:00

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 600 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- mile widziane ukończenie studiów kierunkowych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka;
- znajomość prawa żywnościowego i systemów HACCP, GMP, GHP, BRC i IFS,