DIETETYK

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Organizacja żywienia zbiorowego dla pensjonariuszy z 3 ośrodków wsparcia (sporządzanie jadłospisów, nadzór nad przygotowaniem posiłków, sporządzanie rocznych zapotrzebowań na żywność).
- Prowadzenie edukacji diabetyków w zakresie prawidłowego odżywiania (zajęcia w grupie i konsultacje indywidualne).
- Sporządzanie planów pracy i sprawozdań z realizacji zajęć edukacyjnych na rzecz pensjonariuszy.
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej żywienia zbiorowego.
- Dbanie o zapewnienie poczucia bezpieczeństwa pensjonariuszom podczas zajęć organizowanych w placówce i poza nią.
- Wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika nie objętych w zakresie, a mających zapewnić sprawne funkcjonowanie placówki.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

WYMIAR ETATU: 0.5

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 1 750 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: dietetyka
średnie branżowe, kierunek: dietetyka