KIEROWNIK MAGAZYNU ŻYWNOŚCIOWEGO

24 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Powiat piski
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Orzysz, powiat piski, Grupa Zabezpieczenia Bemowo Piskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Oferta pracy zgłoszona w formie naboru na wolne stanowisko pracy. Szczegółowe informacje pod adresem: https://24wog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/-102798h-praca/

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 13.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN plus premia 20% i dodatek za wysługę wg uprawnień.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

Wymagane dokumenty: oświadczenie o niekaralności, podanie o pracę + CV z dopiskiem Kierownik Magazynu Żywnościowego Grupa Zabezpieczenia Bemowo Piskie.

Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody, jeżeli zawierają dane inne niż wymienione w art. 221 Kodeksu Pracy.

Forma składania ofert:
1. ul. Nowowiejska 20, 11-500 Giżycko
2. e-mail: 24wog.sekcjapersonalna@ron.mil.pl
Kontakt w sprawie ofert: p. Renata JAGIELSKA 261 335 659