SPRZEDAWCA-KOLORYSTA

"Ramco" Sp. Z O.O.
Powiat iławski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- sprzedaż towarów oferowanych przez firmę oraz pomoc klientom przy wyborze najlepszych rozwiązań,
- realizacja celów sprzedażowych w ramach określonych kryteriów

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 15.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 490 PLN w zależności od umiejętności i doświadczenia

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące/ średnie zawodowe 4-letnie/ zasadnicze zawodowe/ średnie zawodowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- bardzo dobre postrzeganie kolorów,
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
- doświadczenie handlu,
- znajomość branży lakierniczej lub szeroka wiedza motoryzacyjna - mile widziane
- Praca w godzinach 08.00-16.00